מאמה מיה: איך עושים ילדים?

ידעתי שיום אחד יגיע ואני אצטרך לענות על השאלה הזו, ולא יהיה לאן לברוח….כי אני לא משקרת …

לפני מספר שנים, בתי חזרה הביתה מביה"ס והתחילה מיד לתחקר אותי: " הבנות אומרות שיש בועות בבטן ומזה נוצר התינוק. אני אמרתי שזה לא יכול להיות. אמא, מה את אומרת על זה?".

אני, בלי לפרט יותר מדי, נצמדתי לאמת (כמו שמלמדים בספרים ובאתרים למינהם), והסברתי: "אבא מעביר לאמא זרעים לבטן, וכך, בתוך הבטן נוצר התינוק. הילדה המשיכה להיות עקשנית, ולא ויתרה: "ואיך בדיוק מעבירים את הזרעים?". למרות שהייתי כבר צעד אחד מהתשובה המתקבלת על הדעת, שהמצאתי מתוך הלחץ: "תלמדי הכל מפורט בביה"ס", אך גם על שאלה זאת בחרתי לענות. התשובה שלי הייתה: "הזרעים מועברים דרך הפין של אבא." הבת: " אבל הוא צריך לגעת בך!!" אני: "והוא נוגע, אבל כמובן כשאף אחד לא רואה, ובזמן שאנחנו מחליטים". אח"כ שמעתי סוג של איכס, ובזה נגמר הסיפור.

עם הבת השניה, ההסבר היה די דומה. היא ניסתה להתחכם איתי ושאלה: "אבל איך הילדים יוצאים דומים לאבא, אם התינוק יושב רק בבטן של אמא?". עניתי: "אבא מעביר זרעים לאמא וכך ילדים יוצאים גם דומים לאבא".

כנראה שההסבר הספיק לה, נוכחתי לדעת זאת לפי האופן בו עיקמה את פניה. הבנתי שהיא השלימה את התמונה לבד.

בכל מקרה,….לכל צרה שלא תבוא, תשמרו את משפט המחץ הבא: "אתם תלמדו את הכל בביה"ס!". מבחינתי זו תשובה שהיא לגמרי לגיטימית, לכל מי שלא רוצה להיכנס עם ילדיו לפרטים המיניים. ותאמינו לי – הם באמת ילמדו את הכל בבית הספר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s